وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow صفحه اصلی
gif_006.gif

برای مطالعه خلاصه ای از گزارش عملکرد آقای دکتر خالقی و همچنین دریافت فایل PDF مربوط به هر گزارش , بر روی عناوین زیر کلیک نمایید 

.

    

    

    

    

    

    

.


فایل PDF خلاصه ای کلی از عملکرد دکتر خالقی 

فایل را از اینجا دریافت کنید

.

 

 

تذكر به وزير آموزش و پرورش
1390/07/23 ساعت 09:52:30

دكترخالقی به وزیر آموزش و پرورش به خاطر عدم صلاحیت رانندگان سرویس‌های نقل و انتقال دانش‌آموزان تذكر دادند.

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
افزايش امكانات امداد و نجات در منطقه خلخال ضروري است
1390/07/18 ساعت 11:08:49

ضایعه درگذشت چند تن از همشهریان عزیز در حادثه سقوط مینی بوس به دره  را خدمت مردم شریف خلخال بالاخص بخش خورش رستم و خانواده های این عزیزان تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان طلب صبر می نمائیم


دکتر بشير خالقي در جلسه ستاد مديريت بحران استان اردبيل با ابراز تاسف از كشته و مجروح شدن 27 نفر از سرنشينان ميني بوس حامل اهالي روستاي سجهرود وضعيت نابسامان راههاي روستايي شهرستان و محروميت شديد منطقه خورش رستم را خاطرنشان كرد و گفت: تنها درمانگاه شهر هشجين با 60 روستاي تابعه به حداقل امكانات درماني مجهز بوده و وجود يك امبولانس براي 20 هزار نفر جمعيت اين بخش كافي نيست .

ارسال یادداشت (5یادداشت)
ادامه مطلب ...
مردم در انتظار اطلاعات جدید درباره مفاسد اقتصادی هستند
1390/07/16 ساعت 10:12:56

مردم در انتظار اطلاعات جدید درباره مفاسد اقتصادی هستند

دكتر خالقي نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس، با بیان این که رسیدگی و جواب نهایی به مسئله اختلاس اخیر به‌عهده وزارت دادگستری و قوه قضاییه است، گفت: مردم هم این انتظار را دارند تا بدانند که پشت پرده این ماجرا کدام افراد حضور دارند.
ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
خطر احتمال ابتلا به بیماری‌های واگیردار در مدارس وجود
1390/07/16 ساعت 10:09:33


خطر احتمال ابتلا به بیماری‌های واگیردار در مدارس وجود دارد

دكتر خالقي نماينده خلخال و كوثر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه احتمال سرایت بیماری میان دانش‌آموزان در فضای مدارس بیش از سایر مکان‌هاست، گفت: در مدارس احتمال شیوع بیماری‌های واگیردار بسیار زیاد است، بدین جهت باید رعایت مسائل بهداشتی به دانش‌ٱموزان به خوبی آموزش داده شود.
ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
این آخرین اختلاس نیست
1390/07/04 ساعت 14:33:49

مردم حق دارند بدانند چه کسی چنین مبلغی را به دست آورده؟

آقای دکتر خالقی ضمن انتقاد از نحوه تخصیص تسهیلات به افراد مختلف اظهار داشت : افرادي هستند كه با ترفندهاي ویژه يا سند‌سازي‌، اين کار را قانوني جلوه مي‌دهند؛ البته فكر هم نمي‌كنيم كه اين اختلاس، نخستين و آخرين مورد در سامانه بانكي ما باشد.

...

ارسال یادداشت (2یادداشت)
ادامه مطلب ...
مصاحبه روزنامه ايران با دكتر خالقي
1390/06/30 ساعت 14:10:43

روزنامه ايران با آقاي دكتر خالقي مصاحبه اي در خصوص راه هاي خلخال و كوثر انجام داده كه در بخش ايران زمين مورخه 22 شهريور درج گرديده است.

ارسال یادداشت (1یادداشت)
ادامه مطلب ...
مسئولان در مقابل مطالبات مردم پاسخگو باشند
1390/06/29 ساعت 11:11:48

خبرگزاري خانه ملت:

مسئولان موظف به پاسخگویی در مقابل مطالبات مردم هستند

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس با بیان این‌که پاسخگویی به مردم باید در جامعه و میان مسئولان فرهنگسازی شود،گفت:بعضی ملاحظه کاری‌ها در مقابل ناعدالتی تاثیر مخربی بر افکار عمومی دارد.
ارسال یادداشت (1یادداشت)
ادامه مطلب ...
براي جلوگيري از افزايش قيمت دارو چاره انديشي كنند
1390/06/29 ساعت 11:05:03

خبرگزاري خانه ملت:


مسئولان وزارت بهداشت برای جلوگیری از افزایش قیمت دارو چاره اندیشی کنند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: افزایش قیمت دارو‌ها در حال حاضر به شکلی بیش از پیش باعث افزایش میزان پرداخت هزینه‌های درمانی از سوی مردم می‌شود در حالی که باید تمهیداتی برای جلوگیری ازافزایش قیمت دارو پیش‌بینی شود.
ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
ملاقات دكتر خالقي با مهندس اوجي
1390/06/16 ساعت 10:43:48

سه شنبه 15/6/90 آقاي دكتر خالقي با مهندس اوجي معاون محترم وزير و مدير عامل شركت ملي گاز ديدار داشتند كه طي اين ديدار مساعدت هايي از سوي آقاي مهندس اوجي در خصوص گازرساني به روستاها صادر گرديد.

ارسال یادداشت (2یادداشت)
ادامه مطلب ...
ملاقات دكتر خالقي با مهندس نيكزاد
1390/06/15 ساعت 12:05:58

دوشنبه مورخه 14/6/90 آقاي دكتر خالقي  به اتفاق شوراي  محترم بخش شاهرود با وزير محترم راه و شهرسازي ملاقات نمودند كه ضمن بررسي مسائل منطقه آقاي مهندس نيكزاد دستور مساعدي در موارد ذيل صادر نمودند.

- در خصوص تكميل پروژه فيروزآباد-خلخال كه 5/4 كيلومتر آن بصورت كمربندي در داخل شهر خلخال مي باشد پي نوشت فرمودند (جناب آقاي مهندس هدايتي 5/4 كيلومتر باقيمانده به اجرا برود با توجه به محدوديت فصل كار از طريق ترك تشريفات اقدام گردد)

- در خصوص افتتاح جاده رضوانشهر - خلخال پي نوشت فرمودند( مهندس خادمي پروژه آماده افتتاح است اعتبار لازم براي تكميل در دو حوزه خلخال و رضوانشهر اختصاص يابد)

- در خصوص راههاي روستائي پي نوشت فرمودند ( جناب آقاي مير شفيع با سلام فصل كاري در خلخال خيلي محدود است حتماً مساعدت شود)

-در خصوص جاده كلور - درام دستور بررسي و مساعد صادر فرمودند

ارسال یادداشت (8یادداشت)
ادامه مطلب ...
مردم منتظر اجرایی شدن پروژه‌های بزرگ هستند
1390/06/14 ساعت 09:20:20

خبرگزاري خانه ملت:مردم منتظر اجرایی شدن پروژه‌های بزرگ هستند

دكتر خالقي نماينده خلخال و كوثر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه در هفته دولت برخی پروژه‌های ریز و درشت در زمینه‌های عمرانی انجام شده است گفت:حقیقت امر این است که مردم منتظر هستند تا پروژه‌های بزرگ‌تر به‌خصوص در زمینه ایجاد اشتغال اجرایی شوند تا بتوان بخشی از معضل بیکاری را برطرف کرد.
ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
ديدار دكتر خالقي با معاون اول رئيس جمهور
1390/06/12 ساعت 10:22:49

دوشبنه 7 شهريور ماه آقاي دكتر خالقي با معاون اول رئيس جمهور جناب آقاي دكتر رحيمي ملاقات نمودند كه طي اين ديدار مسائل و مشكلات حوزه انتخابيه مطرح و دكتر رحيمي در خصوص تخصيص اعتبار مورد نياز جهت تكميل آسفالت راههاي روستائي و همچنين تكميل سدهاي معيشتي خلخال و كوثر دستورات مساعد صادر نمودند.

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
اثرات زیانبار خشک شدن دریاچه ارومیه
1390/06/09 ساعت 18:48:27

روز قدس تاثیر عظیمی بر مردم فلسطین دارد

دکتر خالقی نماینده خلخال و کوثر با عظم توصیف‌کردن حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، گفت:‌ روز قدس که از سوی امام راحل معرفی و در آینده هم از سوی کشورهای مسلمان دیگر مورد پذیرش واقع شد، تاثیری عظیمی داشته است.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره اثرات زیانبار خشک شدن دریاچه ارومیه نیز گفت: برای ما نیز این مسلم است که اگر دریاچه ارومیه خشک شود چه اثرات زیانباری برای تمام منطقه و حتی ما خواهد داشت. درصورت بروز چنین فاجعه‌ای جمعیت زیادی دچار فاجعه‌ای بزرگ می‌شوند. این در حالی است که می‌بینیم در حال حاضر ورود گرد و غبار از عراق چه دردسرهایی داشته است.
ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
ارز مورد نياز كارخانه سيمان خلخال تامين گرديد
1390/06/05 ساعت 18:15:16

با پيگيري هاي مستمر دكتر خالقي و ملاقات هاي مكرر با مسئولين ذيربط از جمله با وزير صنايع و معادن ، رئيس بانك مركزي  و  مدير عامل بانك ملي سر انجام با تخصيص ارز مورد نياز كارخانه سيمان خلخال موافقت گرديد.
احداث اين كارخانه از سال 70 مطرح بوده كه با بهره برداري از اين كارخانه شاهد اشتغال بطور مستقيم 500 نفر در خلخال خواهيم بود.

ارسال یادداشت (1یادداشت)
ادامه مطلب ...
پزشكان عمومي نيز جزو بيكاران و كم درآمدها مي باشند
1390/06/05 ساعت 13:42:32

خبرگزاري خانه ملت:

بیکاری و درآمد کم گریبان پزشکان عمومی را گرفته است

دكتر خالقي نماينده خلخال و كوثر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بیکاری و درآمد کم گریبان پزشکان عمومی راگرفته است گفت: اجرای طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع که پزشکان عمومی نقش زیادی در اجرای آن دارند مشکل اشتغال و درآمد پزشکان عمومی راحل می کند.
ارسال یادداشت (1یادداشت)
ادامه مطلب ...
ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>