وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow صفحه اصلی
gif_003.gif

برای مطالعه خلاصه ای از گزارش عملکرد آقای دکتر خالقی و همچنین دریافت فایل PDF مربوط به هر گزارش , بر روی عناوین زیر کلیک نمایید 

.

    

    

    

    

    

    

.


فایل PDF خلاصه ای کلی از عملکرد دکتر خالقی 

فایل را از اینجا دریافت کنید

.

 

 

ارتقاي بخش خورش رستم به شهرستان
1389/06/02 ساعت 12:20:17

جهت ارتقا بخش خورش رستم خلخال به شهرستان پیگیریهای لازم ، از سوی دکتر خالقی در حال انجام است.

با اخذ وقت قبلي توسط آقاي دكتر خالقي،  ملاقاتي درروز دوشنبه 1/6/89  به همراه جمعي از معتمدين محترم و اعضاي محترم شواري اسلامي و شهردار محترم شهر هشجين با معاون محترم سياسي و امنيتي وزير كشور و همچنين رئيس سازمان همياري ها و شهرداريهاي وزارت كشور داشتند، طي اين ديدار تصميماتي در خصوص ارتقاي بخش خورش رستم به شهرستان و همچنين اخذ دستگاه هاي مورد نياز شهرداري هشجين اتخاذ گرديد.

دراين جلسه مقرر گرديد با همكاري استاندار و فرماندار محترم طرح تفصيلي تهيه و از سوي رئيس جمهور محترم دستور ويژه اخذ گردد.

براي ادامه پيگيري جهت تحقق خواسته اهالي محترم خورش رستم آقاي دكتر خالقي همكاري مسئولين ذيربط را خواستار شدند

 

ارسال یادداشت (1یادداشت)
نامه تشکر رئیس دانشگاه آزاد خلخال از دکتر خالقی
1389/06/01 ساعت 18:10:52

آقای دکتر یعقوب علوی متین , رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال طی نامه ای از خدمات ارزنده و تلاشهای آقای دکتر خالقی در جهت پیگیری در تصویب رشته های جدید این دانشگاه طی نامه ای تقدیر و تشکر کردند .
متن نامه در ادامه مطلب

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
رونوشتی از نامه پیگیری وزارت راه
1389/05/30 ساعت 13:33:47

طی ملاقاتی که آقای دکتر خالقی در تاریخ 24 خرداد با وزیر راه داشتند و به انعکاس مشکلات مربوط به راههای خلخال پرداختند ، توافقاتی با وزیر صورت گرفته و به دنبال آن نامه ای به قسمتهای تخصصی وزارت راه ارسال شده  و البته رونوشتی از آن نامه هم به دفتر نماینده مردم خلخال و کوثر ارسال شده است .
متن نامه در ادامه مطلب 

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
ارتقا دانشکده پرستاری به دانشگاه علوم پزشکی
1389/05/25 ساعت 12:56:27

با تلاش و پيگيرهاي دكتر خالقي دانشكده پرستاري خلخال به دانشكده علوم پزشكي ارتقا يافت

 

با تشريح مصوبات شوراي گسترش دانشگاه‌هاي علوم پزشكي؛

قائم مقام معاونت آموزشي وزارت بهداشت و درمان دكتر سيد امير محسن ضيايي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران ( ايسنا ( با اشاره به مصوبات 203 جلسه شوراي گسترش دانشگاه‌هاي علوم پزشكي وزارت بهداشت، گفت:

  در اين نشست با ارتقاي دانشكده پرستاري خلخال به دانشكده علوم پزشكي موافقت شد.

البته این خبر مسرت بخش قبلا به اطلاع رسیده بود ولی این بار از زبان قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درمان در یک رسانه عمومی مطرح شد

ارسال یادداشت (4یادداشت)
کمک سازمان تربیت بدنی به هیئتهای ورزشی
1389/05/24 ساعت 14:22:07

طی نامه ای سازمان تربیت بدنی مبلغی را جهت کمک به هیئتهای ورزشی حوزه انتخابیه دکتر خالقی اختصاص دادند . متن نامه در ادامه مطلب

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
بازدید از سفيد آب ، آهو ، سجهرود و جعفرآباد
1389/05/24 ساعت 14:17:51

هفته گذشته جناب آقاي دكتر خالقي  نماينده مردم شريف خلخال و كوثر از روستاهاي سفيد آب – آهو – سجهرود و جعفرآباد به همراه مدير كل آب و فاضلاب روستايي ، فرماندار محترم و مسئولين ذيربط بازديد بعمل آورده و از نزديك درجریان  مشكلات مناطق ياد شده قرار گرفتند

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
پروژه 46 ساله جاده سنتو باید به واقعیت تبدیل شود
1389/05/21 ساعت 12:55:44

دکتر خالقي در جريان بازديد معاون وزير راه و ترابري : با تأمين خواسته پيمانكاران مجري طرح و تأمين اعتبار مورد نياز براي تكميل پروژه‌ها , ديگر هيچ بهانه‌اي براي تأخير در عمليات تكميل پروژه پذیرفتنی نيست.

ارسال یادداشت (5یادداشت)
ادامه مطلب ...
سخنان دکتر خالقی در جلسه شواری برنامه ریزی استان
1389/05/15 ساعت 15:29:31

توزیع اعتبارات بر اسال شاخص توسعه یافتگی و نه جمعیت , حقابه استان اردبیل از قزل اوزن و کم لطفی مسئولان وزارت راه از اهم سخنان دکتر خالقی در جلسه شورای برنامه ریزی استان بود

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
درجلسه معارفه استاندار جدید اردبیل مطرح شد
1389/05/04 ساعت 15:09:48

آقای دکتر خالقی رئيس مجمع نمايندگان استان اردبيل در آیین معارفه استاندار جدید اردبیل گفت: تكميل راه اصلي و راه‌آهن اردبيل دو خواسته و مطالبه حقيقي مردم استان اردبيل از استاندار جديد است . اجراي اين پروژه‌ها كه از چندين سال پيش شروع شده همچنان با وعده مسئولان تكميل نشده و در اختيار اهالي و گردشگران و مسافران قرار نگرفته است. همچنین ایشان در ادامه صحبتهایشان از کیفیت راههای روستایی خلخال و اختلاف زیاد آن با میانگین کشوری انتقاد کرده و از استاندار جدید خواستار اتمام پروژه 48 ساله خلخال ـ پونل و سد نیمه کاره گیوی شدند . متن کامل خبر در ادامه مطلب ...

ارسال یادداشت (3یادداشت)
ادامه مطلب ...
درباره آلودگی آب تهران اطلاع رسانی خواهد شد
1389/05/04 ساعت 00:40:26

دکتر خالقی عضو كمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اظهارنظر وزیر بهداشت و درمان از آلودگی آب برخی مناطق تهران گفت: احتمالا آلودگی آب برخی مناطق تهران به خاطر وجود چاه‌هایی در این مناطق است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در گفت‌وگو با ایسنا، تاكید كرد: در مورد هر چیزی كه با سلامت مردم سر و كار دارد، باید وارد شد و درصدد حل مشكل برآمد.....

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
ملاقات با وزیر مسکن و شهرسازی و ارائه چند تقاضا
1389/04/31 ساعت 13:23:53
طي ملاقاتي كه آقای دکتر خالقی در روز چهار شنبه 30 / 4 / 89  با وزير محترم مسكن و شهرسازي داشتند ، مشکلات مسکن مهر خلخال با ایشان در میان گذاشته شد و جناب آقاي مهندس نيكزاد نیز در این زمینه قول مساعد دادند . همچنین موارد متعدد دیگری از جمله مجوز لازم در خصوص تغییر کاربری برخی سند های ملکی و همچنین نوسازی بافت فرسوده قالا باشی ، از جمله مواردی بود که کتبا موافقت آنها از وزیر دریافت شد .
برای مطالعه نامه ها لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمائید
ارسال یادداشت (2یادداشت)
ادامه مطلب ...
ارتقاء دانشکده پرستاری به دانشکده علوم پزشکی
1389/04/30 ساعت 12:33:16

با پیگیریهای بعمل آمده از سوی دکتر خالقی , ارتقاء دانشکده پرستاری و مامایی خلخال به دانشکده علوم پزشکی مورد تصویب قرار گرفت .
لازم به توضيح است كه وجود دانشكده علوم پزشكي در  جذب متخصصین مختلف بعنوان هيات علمي ، جذب دانشجوي بیشتر ، افزايش رشته هاي مختلف دانشگاهی , رونق اقتصادي منطقه و ارتقاي سطح بهداشتی و فرهنگي جامعه بسیار موثر خواهد بود.
 همچنين طي ملاقاتي كه روز دوشنبه مورخه 28 / 4 / 89  آقاي دكتر خالقي با وزير بهداشت و درمان خانم دكتر دستجردي داشتند دستوراتی مبنی بر ارتقاء کیفیت خدمات درمانی شهرستانهای خلخال و کوثر  صادر گردیده که خرید دستگاه CT‌ اسکن برای بیمارستان خلخال یکی از موارد مهمی بود که موافقت آن توسط دکتر خالقی اخذ گردید .
متن کامل نامه ها در ادامه مطلب ...

ارسال یادداشت (7یادداشت)
ادامه مطلب ...
بازدید از مناطق مختلف حوزه انتخابیه
1389/04/28 ساعت 15:43:37

طي ديدارهای ادواري که آقاي دكتر خالقي از حوزه انتخابيه خود دارند ، هفته گذشته ایشان از روستاهای لكندشت، پير آغاج، پير ني، حاجي آباد و سنگ آباد از توابع شهرستان كوثر و سفيد آب، سجهرود، جعفرآباد و چنارليق از توابع شهرستان خلخال بازديد نمودند و از نزديك در جريان مشكلات اهالي و منطقه قرار گرفتند .
 همچنين ایشان از پروژه راه اصلي درام ـ كلور و درام ـ هشجين نیز بازدید نمودند و در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفتند .

ارسال یادداشت (1یادداشت)
امضا تفاهم نامه پزشک خانواده
1389/04/26 ساعت 13:37:34

دکتر خالقی ، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از امضای تفاهم نامه وزارت رفاه و تامین اجتماعی با وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی خبر داد.

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
آلودگی هشت نوع برنج وارداتی محرز است
1389/04/14 ساعت 12:37:23

"دکتر بشیر خالقی" درخصوص قرائت گزارش کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره برنج های آلوده گفت: آلودگی 8 نوع برنج وارداتی به فلزات سمی مانند سرب، آرسنیک و کادمیوم پس از بررسی های دقیق در آزمایشگاه های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به اثبات رسیده است. ...

ارسال یادداشت (0یادداشت)
ادامه مطلب ...
ادامه ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>