وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow بهداشت و درمان arrow ct اسكن رسيد
ct اسكن رسيد
1390/10/05 ساعت 09:20:18

ct اسكن امروز صبح تحويل بيمارستان امام خميني (ره) خلخال گرديد.

طبق پيشنهاد دكتر خالقي در سال 87 و اخذ موافقت مقام عالي وزارت بهداشت و با پيگيري هاي مكرر از مراجع ذيربط از جمله وزارت بهداشت ، معاونت هاي مختلف ، هيات امناي ارزي ، شركت وارد كننده و .... نهايتاً امروز صبح 5/10/90 دستگاه ct اسكن مدل چهار اسلايس توشيبا   Asteion/Super4 ژاپني كه يكي از بهترين نوع ct اسكن مي باشد تحويل بيمارستان امام خميني (ره) خلخال گرديد.

 

شهرستان هاي خلخال و كوثر از شهرستانهاي جنوبي و محروم استان مي باشند و مردم براي اقدامات تشخيصي ناگزير به طي مسافت طولاني به مركز استان و يا شهرهاي ديگر بوده و اين مسئله باعث طولاني شدن روند تشخيص و تاثير نامطلوب آن بر پيش آگاهي بيمار و صرف هزينه سنگين مي گردد از طرف ديگر با عبور جاده اصلي ارتباطي استان به مركز كشور از اين منطقه كه در سال آتي افتتاح خواهد شد  بار عمده ترافيكي به اين جاده منتقل و در افزايش قابل ملاحظه حوادث ترافيكي بسيار موثر خواهد بود. با عنايت به دلايل فوق الذكر و ضرورت گسترش امكانات تشخيصي و درماني پيگيري نصب ct اسكن در تنها بيمارستان منطقه جنوبي استان از تاريخ 11/9/87 مورد پيگيري جدي قرار گرفت.

پس از طي هفت فقره ملاقات حضوري با مقام عالي وزارت و چندين بار ملاقات با معاونت هاي متبوع و اخذ دستورات و مجوز هاي لازم منجمله ( اعلام نظر رياست توسعه شبكه و ارتقاء سلامت ، گزارشات ارسالي دانشگاه علوم پزشكي استان ، معاونت درمان و معاونت اجرايي) نهايتاً با اختصاص مبلغ دويست ميليون تومان بعنوان پيش پرداخت ( هزينه هر دستگاه حدود هفت ميليارد ريال مي باشد ) از مقام عالي وزارت به دانشگاه علوم پزشكي استان و انعقاد قرارداد با شركت تجهيزات پزشكي پارس خريد و نصب آن نهايي شده و دستور اختصاص مبلغ يكصد ميليون تومان نيز براي آماده سازي محل نصب از مقام عالي وزارت اخذ گرديد.

انشاءالله با نصب سي تي اسكن شاهد رفع مشكل هموطنان عزيز در اقدامات اوليه تشخيصي بيماران در منطقه خواهيم بود.

يكي از اولين اقدامات انجام شده جهت اخذ دستگاه ct اسكن

 

 


یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده همشهري در تاریخ 1390/10/05 ساعت 09:32:30
سلام 
كارهاي شما مرا بياد تلاشهاي شبانه روزي و بي وقفه شما در زمان رياست بيمارستان خلخال مي اندازد ، تاسيس درمانگاه هاي مختلف در روستاها ، رسيدگي شخصي به بيماران بي بضاعت ، كمك به مستمندان و ... با اينكه مي دانم همه كارهاي شما بي منت است و عدم قدرداني از شما هيچ تاثيري در روند فعاليت شما ندارد اما از طرف خودم و خانواده ام بخاطر اين همه تلاش از شما متشكرم.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1390/10/05 ساعت 09:36:33
خداوند خير عطا فرمايد

نویسنده ع-ت در تاریخ 1390/10/06 ساعت 10:57:22
سلام  
از زحمات جناب دكتر خالقي و تلاشهاي بي دريغ ايشان تشكر و قدرداني مي شود دست مريزاد آقاي دكتر

نویسنده يك همشهري در تاریخ 1390/10/05 ساعت 19:00:44
سلام آقاي دكتر بنده به شما راي نميدهم چون: 
1- آنقدر به مردم محبت كرديد كه همه توقع عطوفت از مسئولان دارند . 
2- همه اش پيگير امور بوديد و مردم توقع دارند همه مسئولان و نمايندگان كه خواهند امد در هر دوره اي مثل شما باشند. 
3- تواضع شما باعث شده هر اداره اي ميرويم همين توقع را داشته باشيم ولي... 
4- مثل دكتر احمدي نژاد كاري كرده ايد مطالبات شهروندان افزايش يابد واين با سليقه خيلي ها منافات دارد. 
5- برايتان شهري و روستاي و شيعه وسني فرقي ندارد و سوگند پزشكي را در همه احوال در نظر داريد واين كه كسي از شما تشكر كند يا نكند برايتان مهم نيست. 
اگر بنده يك روز خواستم نماينده شوم نميتوانم چون تا به حال كسي اين كارها را انجام نداده و هركس هم دوره بعد به غير از شما نماينده شود نميتواند مثل شما باشد و ماجرا دارد با مردمي كه مراجع حضوري شما بوده اند و حساس و نازك نارنجي شده اند.هميشه در پناه حق و مورد حسد شياطين باشيد تا آنان خدا مكرشان را به خودشان برگرداند.

نویسنده Anonymous در تاریخ 1390/10/05 ساعت 19:59:44
( یک پزشک خلخالی ) 
 
از زحمات مجدانه دکتر خالقی درجهت اخذ سی تی اسکن برای خلخال تشکر میشود چون طبق دستورالعمل وزارت بهداشت دستگاه سی تی اسکن به شهرهای بالای 250هزارنفر تعلق میگیردواین نشان دهنده پیگیریهای مداوم این نماینده دلسوز ومردمی شهرستان خلخال میباشد خدا قوت دکتر جان

نویسنده همشهری در تاریخ 1390/10/05 ساعت 20:07:00
دکتر جان از پیگیریهای بی ادعا وخالصانه جناب عالی تشکر میشود وخداوند ناظر براین همه فعالیت شبانه روزی شما درحل مشکلات منطقه بخصوص در مورد راههای مواصلاتی میبباشد ونصرت ومدد او دردوره بعدی انتخابات نیز شامل حال شما بادومردم فهیم وبافرهنگ خاخال وکوثر با انتخاب شما این را ثابت خواهند کردووعده الهی حق است

نویسنده zand8675@yahoo.com در تاریخ 1390/10/06 ساعت 09:00:32
سلام  
با تشكر از زحمات شبانه روزي جناب دكتر خالقي كه واقعاً تلاش زيادي در عمران وآبادي شهرمان انجام داده اند.، جاي تقدير وتشكر است. در سايت ها ووبلاگهاي شهر هاي همجوار (ميانه) نگاه كنيد نيز از عملكرد ايشان ياد مي شود

نویسنده جعفررجبی کرین در تاریخ 1390/10/06 ساعت 11:00:07
باسلام واحترام،خدمت آقای دکترخالقی اززحمات بیدریغ وتلاشهای شبانه روزی حضرتعالی درجهت پیشرفت وآبادانی هرچه بیشتر منطقه تشکروقدردانی دارم وامیداست دعای مستضعفین وآقاامام زمان(عج) برقه راهتان باشد. ومن الله توفیق

نویسنده شهروندي كه به شه در تاریخ 1390/10/06 ساعت 23:00:08
سلام آقاي دكتر حقيقت امر اين است كه چون ميدانم از چاپلوسي و .. هرگز خوشتا ن نميآيد نامم را درج نميكنم.ولي مطالبي را به عرض ميرسانم : 
1-يكي از نقاط قوت شما برخورد صميمي و بي تكلف شما با مراجعان و تماس گيرندگان است كه نيازي به تفسير ندارد. 
2-نقطه ضعفي كه در كارنامه شما وجود دارد عدم توجه به آنچه است كه عوام به آن چشم دوخته اند و مسئله عقل مردم به چشمشان است ميباشد كه باعث ميشود رقباي شما از آنها به عنوان نقطه ضعف براي شما استفاده ببرند مثال : يكي از رقباي شما در كوثر گفته و تاكيد هم كرده كه كارهايي كه پيمانكاران ميكنند به نماينده مربوط نيست كه پز آنها را بدهد .نماينده اگر ميتواند يك كاري بكند كه اين سخره هايي كه بعد از سد و بين كيوي و سد (به سمت رودخانه هستندرا بردارند؛يا در هشجين گفته تعريض يا علائم جاده هشجين به خلخال اصلا" در برنامه هاي شما وجود ندارد؛يا نبود دندانپزشك كافي در سطح شهر را با توجه به بودنتان در كميسيون بهداشت به كم كاري شما نسبت داده. 
3-اينكه ساختمان دارايي و درجه آن چنان شود مهم نيست يا شما با فرماندار به پيش فلان وزير برويد ولي اگر براي ترمينال خلخال كاري شود كه بهتر خدمات ارائه كند و مسيرهاي خود راافزايش دهد(مثال اتوبوس براي رشت از ابتدا نداشته ايم به جز چند ماه در سالهاي دور .الان هم به صورت آزمايشي براي مشهد و ساري آنهم در بدترين فصل گردشگري و بدترين ساعت گذاشته اند كه معلوم است جواب نميدهد) و اتوبوسهاي فرسوده اردبيل به خلخال اجازه فعاليت نداشته باشند كه همه را ناراحت و مكدر ساخته و ناوگان مجبور يا عرصه رقابت براي نوسازي ايجاد شود براي مردم مهم است. 
4-براي مردم مهم است كه با دست و نامه هاي شما پليس راه در جاده گيلان يا هشجين به زنجان ايجاد شود يا پروازهاي فرودگاه اردبيل به اصفهان يا شيراز يا بندر عباس يا ... حتي هفتگي ايجاد شود(به دليل شاغلان بي شماري كه از استان در آن مناطق هم هستند). 
5-براي مردم مهم است كه در كنار بيمارستان نمازخانه اي به ظاهر و در اصل براي بيتوته روستايياني كه بيمار دارند و مجبور به اقامت در بيمارستان هستند باشد تا بتوانند شب در آنجا بمانند و بابت اين مسئله خون به دل نشوند. 
6-براي مردم مهم است كه در زمان شما تعداد ايستگاهها ي آتش نشاني افزايش و آمبولانس و نيروي اورژانس خلخال به دليل سرويس دهي به دوبخش پر جمعيت افزايش يابد و حتي نيروي زن هم در اورژانس باشد. 
7-رشته هاي ارشد آزاد در زمان شما ايجاد شده ولي رشته هايي مثل مديريت اجرايي و بازرگاني و مديريت مالي مهم تر ازادبيات يا جامعه شناسي هستند واين چيزي است كه قشر جوان به دنبال آن است. 
8-براي مردم مهم است كه دانشگاه آزاد به دليل داشتن رشته هاي پرستاري و مامايي يك درمانگاه هرچند كوچك در سطح شهر بزند تا بتواند از بار ترافيكي اورژانس بيمارستان و دوري راه آن بكاهد. 
9-براي مردم مهم است كه شما هيچ كس را تخريب نميكنيد و رقباي شما دارند خودشان با تخريب شماآبروي خود را ميبرند ولي اين مهم بودن كافي نيست شما بايستي با آراي بيشتر برنده شويد وگرنه پايان دوره امير كبير خلخال شروع دوباره ارتجاع قجري را خبر خواهد داد.

نویسنده www.karami_bb@yahoo.com در تاریخ 1390/10/10 ساعت 10:54:51
تلاش صادقانه جناب اقاي دكتر خالقي رادرخدمت خلصانه به مردم بافرهنگ شهرستانهاي خلخال وكوثر ازنزديك مي بينم انشاا.. در اينده نيز موفق باشند

نویسنده احسن جعفری سجهرو در تاریخ 1390/10/07 ساعت 12:47:10
با سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای دکتر خالقی نماینده محترم ، محجوب و دوست داشتنی شهرستان خلخال و کوثر بنده از زحمات بی شائبه و پیگیریهای مجدانه حضرتعالی در مورد مسائل و مشکلات شهرستان و حل بسیاری از آنها از جنابعالی تشکر و قدردانی می نمایم ، برخلاف نظر دوست عزیزمان نامم را درج می کنم که بگویند چاپلوسی کرده ام چه ایرادی دارد برای کارهای خوبی که انجام می شود عقیده دارم چاپلوسی هم باید کرد. امیدوارم با حسن انتخاب مردم شریف و فهیم شهرستان خلخال و حومه همچنان در صحنه باشید و پیگیر مطالبات به حق مردم محروم شهرستان باشید به امید خداوند متعال.

نویسنده یک همشهری در تاریخ 1390/10/12 ساعت 09:13:08
با سلام وخسته نباشید در صورت امکان برای بازدید دانشجویان ارشد جامعه شناسی و ادبیات فارسی از مجلس و کتابخانه آن مساعدت فرمایید.با تشکر از زحمات شما و کارکنان دفاتر شما در خلخال و تهران که بی ادعا به دنبال حل مشکلات مراجعان با سعه صدر هستند.

نویسنده یک شهروند منصف در تاریخ 1390/10/17 ساعت 09:53:01
الان داشتم با خودم فکر میکردم که چند سال پیش از خدا چی میخواستیم و الان میبینم که آقای دکتر خالقی در جهت بر آورده شدن این خواسته های به حق مردم الحق و الانصاف تمام تلاش خودشون رو کردند و تعدادی از این خواسته های مردم در طی فقط 3 سال به ثمر نشسته . حالا یک عده قصد تخریب دارند و یا چشم دیدن پیشرفت خلخال رو ندارند , خدا خودش جوابشون رو بده  
وضعیت دانشگاه آزاد خلخال که روزهای اسفناکی را می گذراند بهتر شده و به تبع آن وضعیت اقتصاد شهر بهتر شد  
جاده پونل با همه سنگ اندازیها به اتمام رسید  
جاده خلخال فیروز آباد فقط در طی 2 سال و نه 47 سال در آستانه بهره برداری است  
جاده کلور درام در بودجه ملی دارای ردیف شد  
سی تی اسکن برای بیمارستان خلخال تهیه شد  
وضعیت بیمارستان خلخال روز به روز بهتر می شود  
سدها معیشتی خلخال یکی پس از دیگری در حال اتمام هستند  
جاده سرچم با زحمات آقای دکتر خالقی بعنوان رئیس مجمع نمایندگان استان افتتاح شد  
دانشگاه جامع علمی کاربردی در خلخال فعالیت خود را آغاز کرد 
خلخال صاحب دانشکده علوم پزشکی شد و .... 
درست که خلخال تا مدینه فاضله شدن فاصله زیادی دارد ولی با همه این تفاسیر داشتن یا نداشتن امکانات ملاک عملکرد دکتر خالقی نیست و به نظر این حقیر ملاک نسبت توسعه خلخال در مقایسه با 3 سال پیش است . درست که خلخال هنوز خیلی کمبودها دارد ولی توسعه و پیشرفت خلخال در طی این 3 سال رشد و سرعت بالایی داشته و به لحاظ آماری هم اگر به قضیه نگاه کنیم این روند رشد و شیب بالای توسعه در طی این سه سال باید ملاک سنجش مردم باشد . 
اینکه بچه من بیکار است و محله ما آسفالت نیست نمیتواند ادعاهایی بر عدم کارایی نماینده باشد . متاسفانه شعارهای تبلیغاتی هنگام انتخابات که قول ها و وعده های بیجا به مردم داده میشود باعث شده برداشت مردم از شرح وظایف نماینده متفاوت از واقعیت باشد و تا جائیکه بنده یادم هست آقای دکتر خالقی در هنگام انتخابات هیچ وعده و وعیدی به مردم ندادند و تنها چیزی که گفتند این بود که با تمام توان برای آبادانی خلخال و کوثر تلاش خواهند کرد و بنده به جرات میتوانم بگویم که الحق و الانصاف آقای دکتر خالقی آنگونه که به مردم قول داده بودند عمل کردند و پیگیری جدی ایشان در تمام امور حوزه انتخابی خود در بین نمایندگان مجلس مثال زدنی است .  
بنده از طریق این سامانه تشکر و قدردانی خودم رو از آقای دکتر بشیر خالقی نماینده محبوب و مردمی خلخال و کوثر بخاطر تمامی زحماتی که برای مردم کشیدند تشکر و قدردانی میکنم و امید که برای تداوم سازندگی خلخال دور بعد نیز شاهد حضور ایشان در مجلس شورای اسلامی باشیم و بنده مطمئن هستم اگر خدای نکرده دور بعد انتخاب نشوند , ایشان کوچکترین وجدان دردی نخواهند داشت , چرا که با تمام توان و وجود برای آبادانی خلخال و کوثر تلاش کرده اند . آقای دکتر حساب یک عده که برای منافع شخصی خودشان دست به هر کاری می زنند و قصد تخریب شما و بی ارزش کردن کارهایتان را دارند را از حساب مردم شریف و فهیم خلخال و کوثر جدا بدانید و مطمئن باشید که خدمات صادقانه شما برای بنده و امثال من هیچگاه فراموش نخواهد شد .  
نه بعنوان طرفدار شما , به عنوان یک همشهری منصف

نویسنده ع-ت( يك دوست) در تاریخ 1390/10/17 ساعت 10:10:10
مديريت سايت : ضمن سلام خدمت دوست عزيز از راهنمائي هاي بجاي شما سپاسگزارم .

نویسنده حامد در تاریخ 1390/10/17 ساعت 02:29:39
سلام ، جناب دکتر از زحمات و دلسوزی شما صمیمانه تشکر میکنم ، با آرزوی سلامتی و توفیق برای شما 
 
 
 
( لیسانس بیکار )

نویسنده princealiasgh@yahoo.com در تاریخ 1390/12/01 ساعت 17:45:43
واقعا از لحاظ علمی ودانشگاهی برای خلخال زحمات فراوان کشیده اید . امیدوارم خلخالی ها این زحمت های شمارا ببینند وقدر شمارو بدونم. 
اصغر صفایی
نام شما / ایمیل شما

<قبل   بعد>