وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow آموزش عالی arrow تلاش دکتر خالقی برای تبدیل خلخال به یک شهر دانشگاهی
تلاش دکتر خالقی برای تبدیل خلخال به یک شهر دانشگاهی
1390/09/30 ساعت 18:52:38

چهار دانشگاه اقماری محقق اردبیلی راه اندازی می شود


خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه محقق اردبیل گفت: در سالهای آینده چهار دانشکده جدید اقماری دانشگاه محقق اردبیلی در شهرستان های مختلف استان اردبیل راه اندازی می شود.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل مسعود گنجی عصر امروز در جلسه کمیسیون دانشجویی استان اردبیل اظهار داشت: هم اکنون این دانشگاه با هشت دانشکده مشغول فعالیت است و تا پایان سال 94 این تعداد به بیش از 12 مورد می رسد.

وی با اشاره به راه اندازی دانشکده کشاورزی در پارس آباد و سه دانشکده دیگر در شهرهای خلخال ، مشکین شهر و گرمی تصریح کرد با راه اندازی این دانشکده ها ظرفیت رشته های تخصصی و تکمیلی افزایش پیدا می کند.طی درخواست وقت قبلی از سوی دکتر خالقی ، روز یکشنبه 90/3/1 نماینده محترم شهرستان های خلخال و کوثر به همراه تنی چند از مسئولین شهر با دکتر دانشجو وزیر محترم علوم ملاقات داشتند که درخواست تاسیس شعبه دانشگاه محقق اردبیلی در شهرستان خلخال مطرح و دستورات مربوط به تاسیس شعبه دانشگاه محقق اردبیلی در خلخال  از سوی وزیر محترم علوم صادر گردید.http://www.dr-khaleghi.com/images/stories/maboudi/daneshghah/daneshghah3.jpghttp://www.dr-khaleghi.com/images/stories/maboudi/daneshghah/danshghah4.jpg


یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده arsin@arssssssssssssnnnnn.ir در تاریخ 1390/09/30 ساعت 20:43:28
سلام دوست عزیز 
ضمن تبریک هم بخاطر مطلب زیبایتان و هم بخاطر یلدا... یلدا مبارک 
دعوتتان میکنم به کلبه ی درب و داغان حقیر خویش با سیاه نوشتاری جدید بتوسط دستانی حقیر و قلمی فرسوده و تازه تراش خورده... 
مشعوف میگردیم اگر دیده هایمان را از بارقه ی حضور گرم و نورانی تان، منور گردانید.  

نویسنده معبودی در تاریخ 1390/09/30 ساعت 21:11:37
امید می رود با تاسیس شعبه دانشگاه محقق اردبیلی در کنار دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی خلخال ، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور و با جذب دانشجو و تلاش برای افزایش رشته های تحصیلی متناسب با نیاز منطقه ، دانشگاه ها رونق پیدا کرده و علاوه بر جذب محققین و استادان دانشگاه بر غنای فرهنگی شهر افزوده و موجبات رونق اقتصادی را فراهم نماید.

نویسنده شهروند و يك مسئو در تاریخ 1390/09/30 ساعت 23:23:34
سلام جناب دكتر شب خوش و يلداي شما و شهروندان ما مبارك اعم از شهري و روستايي.هر بار كه در شوراي اداري كوثر از نبود راه مناسب و نا مناسب بودن مكان بيمارستان سخن گفتيد كمتر كسي آن را از دل و جان شنيد و در آينده خودشان مقصر هستند و نميتوانند سلب مسئوليت كنند چون خود كرده را تدبير نيست.بعد هم هرموقع براي كار اداري تماس گرفتم با دل و جان گوش داديد و تلاش نموديد كه اگر حل نشود حد اقل اقدامي صورت گيرد.راه جديد هم با عث ترقي كوثر و خلخال خواهد شد اگر بد خواهان امان دهند.همه را خدا ميداند اگر چه همه خلق خدا خود را به خواب بزنند يا... . خدا قوتتان دهد و هميشه سالم و تندرست باشيد.

نویسنده جمعی از خلخالیها در تاریخ 1390/10/01 ساعت 09:57:34
جناب اقای دکتر خالقی نماینده تلاشگر ومحبوب خلخال از زحمات شما درامر توسعه اموزش عالی شهرستان خلخال وکوثر بینهایت قدر دانی میشود خداوند به شما جزای خیر عنایت فرماید که اقدامات شما باعث رفع محرومیت از چهره خلخال وکوثر خواهد شد
نام شما / ایمیل شما

بعد>