وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow سایر موارد arrow گلايه دكتر خالقي از تاخير ارائه بودجه 90
گلايه دكتر خالقي از تاخير ارائه بودجه 90
1390/09/23 ساعت 09:55:39

خبر اردبيل

تاخير زيان آور در ارائه لايحه بودجه

متاسفانه سال گذشته تقديم لايحه بودجه سال 90 از سوي دولت به مجلس به اسفند ماه سال 89 موكول شد كه زيان آن را هم مي بينيم.

دكتر خالقي نماينده مردم شهرستان هاي خلخال و كوثر بابيان اين مطلب به خبر اردبيل اظهار داشت ؛ متاسفانه با تاخيري كه از جانب دولت در ارائه لايحه بودجه صورت گرفت ، تخصيص برخي اعتبارات در شهريور ماه نيز انجام نشده بود و از سوي ديگر به دليل سرماي زودرس آلان بسياري از پروژه ها نيز تعطيل شده اند و در عمل كارهاعقب افتاده است. از همين رو بود كه مدام تاكيد مي كرديم در استان هاي سردسير مانند اردبيل بودجه بايد در زمان زودتري اختصاص يابد.
وي در ادامه تاكيد كرد: برخي از راه هاي روستايي استان زيرسازي شده بودند اما با وجود بارش هاي اخير ديگر نمي توان اين راه ها را تكميل و آسفالت كرد. در نتيجه به سال آينده موكول مي شوند كه بايد دوباره براي زيرسازي اين راه ها هزينه اضافه كرد.
دكتر خالقي در ادامه به ديدار باوزير ورزش و جوانان اشاره كرد و گفت: با وزير ورزش ديداري داشتيم و با توجه به مذاكرات انجام شده اعتباراتي رادريافت كرديم تا در زمينه توسعه ورزش شهرستان هاي خلخال و كوثر به كار ببنديم.
وي يادآور شد ؛ در 3 روستاي شهرستان خلخال و 2 روستاي شهرستان كوثر سالن هاي ورزشي داريم كه از حدود 5 سال قبل هنوز تمام نشده اند و مردم نيز از اين بابت ناراحت هستند. در اين ارتباط وعده هايي دريافت كرديم كه اميدواريم اجرائي شده و اين سالن ها نيز تكميل شوند. اين سالن ها نياز به اعتبار مالي داشتند كه وزير در اين ارتباط قول مساعدت داد.


یادداشت های بازدیدکنندگان
نام شما / ایمیل شما

<قبل   بعد>