وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow صنایع و معادن arrow افزايش ظرفيت كارخانه سيمان خلخال
افزايش ظرفيت كارخانه سيمان خلخال
1390/09/06 ساعت 15:16:31

افزایش ظرفیت کارخانه سیمان خلخال به 5500 تن در روز


خبرگزاری فارس: نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس گفت: ظرفیت کارخانه سیمان خلخال به 5500 تن در روز افزایش می‌یابد.

بشیر خالقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: عملیات اجرایی کارخانه سیمان از سال 77 آغاز شده اما به دلایل مختلف بعد از کلنگ‌زنی تعطیل شد که بعد از گذشته 10 سال در سال 87 دوباره این کارخانه کلنگ‌زنی شده و قرار بود با سهام‌دار شدن بانک ملی در مدت 2.5 سال احداث و به بهره‌برداری برسد.
وی بیان کرد: در دو سال گذشته به دلیل برخی کارشکنی‌ها و انجام نشدن تعهدات و اعلام بانک ملی در مقرون به صرفه نبودن این کارخانه احداث آن با تاخیر مواجه شده به طوری که ما با برگزاری چند جلسه با رئیس و هیئت مدیره بانک ملی بالاخره آنها را قانع کردیم تا در احداث کارخانه سیمان خلخال مشارکت کند.
خالقی با بیان اینکه ظرفیت این کارخانه از 3500 تن در روز به 5500 تن افزایش یافته است، گفت: بانک ملی با تعهد اولیه خود که پرداخت 10 میلیارد تومان تسهیلات ریالی و 50 میلیون یورو تسهیلات ارزی بوده است عمل کرده ‌یا در حال انجام تعهدات است تا خرید دستگاه‌های جدید این کارخانه انجام شود.
عضو کمیسیون بهداشت مجلس در مورد دیگر فعالیت‌های انجام شده خاطرنشان کرد: در کنار پیگیری راه‌آهن میانه ـ اردبیل برای اختصاص اعتبار مناسب با پیگیری‌های مستمر تلاش کردیم تا مشکل ماده 32 بیمارستان‌های جایگزین فاطمی و بوعلی را نیز برطرف کنیم.
وی تصریح کرد: بعد از دو سال مکاتبه و رایزنی برای این پروژه‌ها از ردیف بودجه سال 90 اعتبار مشخص در نظر گرفته شده است.
خالقی همچنین به پیگری‌های انجام شده از طریق وزارت بهداشت و درمان در خرید یک دستگاه سی‌تی‌اسکن برای بیمارستان خلخال و مجوز لازم برای ساخت بیمارستان 30 تختخوابی شهرستان کوثر خبر داد.
این نماینده مجلس در مورد وضعیت فاضلاب شهر خلخال نیز اظهار کرد: این پروژه پیشتر از این 40 درصد پیشرفت فیزیکی نداشته به طوری که با 15 کیلومتر لوله‌گذاری در سال جاری عملیات احداث فاضلاب در خلخال قرار است تا پاییز سال آینده به بهره‌برداری برسد.


یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده بهرنگ در تاریخ 1390/09/13 ساعت 15:34:10
با سلام و خسته نباشید فکر می کنم اشتباه باشه رقمی که ذکر کردید 550 تن در روز میشه حدودا 200 هزار تن در سال که به نظر خیلی کو چکتر از کارخانه های در حال ساخت در کوچکترین نقطه ایران می باشد کارخانه های احداث شده در سالیان متمادی کمتر از 1 میلیون تن در سال نیست این عدد خمس ظرفیت کارخانه های افتتاح شده نسیت عدد صحیح به نظر بنده 5500 تن در روز که میشه 2000 تن در سال با تشکر 
 
(مديريت سايت) 
ضمن سلام به آقا بهرنگ و تشكر از تذكر بجاي شما ، ظرفيت كارخانه سيمان خلخال 5500 تن در روز مي باشد و اين خبر در فارس نيوز هم اشتباهي درج گرديده است. 

نویسنده davoodkoosar@gmail.com در تاریخ 1390/10/25 ساعت 12:58:26
سلام جناب اقای دکترخالقی خانم بنده بامدرک کارشناسی تاریخ فارغ التحصیل دانشگاه تربیت معلم تهران چندین بار تقاضای استخدام از آموزش وپرورش شهرستان کوثر واداره کل آمزش پرورش استان وهمچنین نامه تقدیمی بریاست محترم جمهوری داشته متاسفانه هیچ پاسخی به درخواست دریافت نشده خواهشمند است ازراهنماییتان مارا بی نصیب نگذاریید
نام شما / ایمیل شما

بعد>