وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow سایر موارد arrow ديدار دكتر خالقي با مقام معظم رهبري
ديدار دكتر خالقي با مقام معظم رهبري
1390/08/30 ساعت 15:04:49

طي هماهنگي هاي صورت گرفته ساعت 10 روز دوشنبه مورخه30/8/90 نمايندگان استان اردبيل در بيت رهبري حضور پيدا كرده و با مقام معظم رهبري ديدار نمودند.

در اين ديدار آقاي دكتر خالقي بعنوان رئيس مجمع نمايندگان استان اردبيل، گزارشي  از وضعيت استان اردبيل خدمت مقام معظم رهبري ارائه نمودند و در پايان با ارائه نامه خواستار حل مشكلات شهرستان هاي خلخال و كوثر شدند.
(متن نامه در ادامه مطلب)

یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده رادبه پرنده در تاریخ 1390/09/02 ساعت 11:26:40
با سلام و خسته نباشید حضور جناب آقای دکتر خاقی و هم چنین سرور ارجمند جناب آقای معبودی عزیز.امیدواریم که تحرکات و اقدامات انجام شده توسط حضرتعالی ادامه داشته و در پایان دوره نمایندگی شاهد خلخالی آباد باشیم.همانطور که می دانید تقویت علم و توریسم به عنوان استعداد های درآمدی شهرستان می تواند رشد و توسعه اقتصادی خوبی به همراه داشته باشد.مکانهای توریستی با امکانات رفاهی بالا و دانشگاههای مجهز و نیرومند از شاخصهای درآمد زایی سالم برای شهرستان می باشد.موفق باشید.

نویسنده گروه نی در تاریخ 1390/09/20 ساعت 10:05:21
با سلام جناب اقای دکتر خالقی اقدامات شما حاکی از دلسوزیها و عرق به زادگاه خویش است موفق باشید

نویسنده نادر دولت خواه ا در تاریخ 1390/10/13 ساعت 20:07:03
باسلام وتشکر از زحمات حضرت عالی در پیگیری گاز وزیر ساز ی جاده کلی وتلاش مضاعف در محرومیت زدایی آرزو دارم به همت جناب عالی ومسّّولین محترم در احیای غار باستانی حاشیه روستا و آبشار قره قوش قیه ومهار آبهای روان وهدایت آن به دشت آقبلاغ (بامساعدت وهمراهی آقای الف الله اکبری در کلی) شاهد تبدیل روستای در حال زوال به همان روستای بزرگ کلی باشیم. به امید آن روز بایاری خداوند متعال وثمردادن زحمات شما  
ارادتمند وزندگی دوباره یافته به دست شما درسال66 دولتخواه
نام شما / ایمیل شما

<قبل   بعد>