وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow تربیت بدنی arrow ديدار دكتر خالقي با وزير ورزش و جوانان
ديدار دكتر خالقي با وزير ورزش و جوانان
1390/08/28 ساعت 10:15:26

طي هماهنگي هاي بعمل آمده از سوي دفتر نماينده خلخال و كوثر، روز دوشنبه 23 آبان آقاي دكتر خالقي به همراه فرماندار و مسئولين محترم ، ديداري با آقاي عباسي وزير محترم ورزش و جوانان داشتند كه در اين ملاقات مشكلات منطقه مطرح و دستورات مساعدي از سوي وزير صادرگرديد.

خبرگزاري ايرنا:
وزیر ورزش و جوانان 5/3 میلیارد ریال به تسریع در اجرای پروژه های ورزشی خلخال و كوثر كمك كرد

خلخال ، اردبیل - نماینده مردم خلخال و كوثر در مجلس گفت : وزیرورزش و امور جوانان برای تسریع در اجرای پروژه های ورزشی در شهرستان های خلخال و كوثر استان اردبیل سه میلیارد و 500 میلیون ر یال اعتبار اختصاص داد .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، دكتر بشیر خالقی روز جمعه به خبرنگارایرنا افزود: این تصمیم در جریان دیدار هفته گذشته وی و فرماندار خلخال با عباسی وزیر ورزش و امور جوانان اتخاذ و ابلاغ شد .

او گفت : این اعتبار برای تكمیل پروژه های ورزشی از جمله تكمیل سالن های ورزشی روستاهای لرد ، برندق و شال در خلخال و سالن های ورزشی فیروزآباد و سنگ آباد دركوثر هزینه خواهد شد .

وی بیان كرد : تخصیص 2 میلیارد ریال اعتبار به تكمیل سه سالن ورزشی نیمه كاره در خلخال و 5/1 میلیارد ریال برای تكمیل دو پروژه ورزشی در حال اجرا در كوثر ره آورد دیدار با وزیر بود و انتظار می رود این پروژه ها تا پایان سال به بهره برداری برسد .

وی گفت : وزیر ورزش و جوانان در این دیدار همچنین در باره تامین بخشی از تجهیزات ورزشی مورد نیاز ورزشكاران خلخال و كوثر قول مساعد داد.


یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده اهالی اندبیل خلخ در تاریخ 1390/09/20 ساعت 10:11:09
جناب آقای دکتر خالقی اندبیل خلخال با سابقه درخشان در عرصه ورزش فاقد سالن ورزشی میباشد و این درحالی است که زمین اهدایی احداث سالن ورزشی هم آماده است ولی متاسفانه هیچ اقدامی از سوی دولت مشاهده نمی کنیم جناب آقای دکتر خالقی ما خواهان احداث یک سالن ورزشی هستیم شما میفرمایین ما چکار کنیم ؟

نویسنده Anonymous در تاریخ 1390/09/21 ساعت 05:10:09
سلام جناب اقای دکتر خالقی لطفا برای یکبار هم شده با مدیر دفتر محترمتان در شهر خلخال تماس گرفته تا از وضع موجود خیابانهای شهر بعد از بارش برف ودر حالت کلی وضع اسفناک شهرداری مطلع شوید.برای شهر خلخال با این همه افتخارات جای تاسف است با این شهردار.

نویسنده ............... در تاریخ 1390/10/08 ساعت 22:15:54
راه روستای شمس آباد کی ....................؟ آسفالت می شود
نام شما / ایمیل شما

<قبل   بعد>