وبسایت دکتر خالقی ، نماینده خلخال و کوثر
مهر
درباره دکتر خالقی | پیام تشکر انتخابات | سئوالات متداول | تماس با ما | جستجو
 Home arrow بهداشت و درمان arrow آمبولانس برندق هم رسيد
آمبولانس برندق هم رسيد
1390/07/23 ساعت 10:18:48

سر انجام به لطف خداوند و با پيگيري هاي مستمر دكتر خالقي بصورت حضوري ، تلفني و مكاتبه ، آمبولانس مركز درماني برندق به استاان اردبيل رسيده و بزودي به درمانگاه برندق تحويل داده مي شود ضمناً آمبولانس روستاي لرد و زرج آباد نيز چند ماه قبل به درمانگاه هاي مربوطه تحويل داده شده است.


یادداشت های بازدیدکنندگان

نویسنده ahsan_jafari@yahoo.comاحسن در تاریخ 1390/07/23 ساعت 10:26:42
از بابت این امر از برادر ارجمند و بزرگوار و دلسوز جناب آقای دکتر خالقی نماینده محترم شهرستان تقدیر و تشکر می شود.اما هر چه برای این منطقه امکانات گرفته شود باز هم کم می باشد ولی باز هم جای تقدیر دارد. 
احسن جعفری سجهرود

نویسنده حسن صفری در تاریخ 1390/07/28 ساعت 12:42:21
دکتر جان به بیکاری جوانان تمرکز کن

نویسنده حبيب اشكاني/ h.ashka در تاریخ 1390/07/30 ساعت 09:16:55
خدمت جناب آقاي دكتر سلام عرض مي‌كنم 
از اينكه خالصانه مشكلات منطقه را پيگيري مي‌كنيد، به نوبه خود صميمانه تشكر و قدرداني مي‌نمايم. اي كاش نمايندگان دوره‌هاي پيشين نيز اين‌گونه فعاليت مي‌كردند و مطمئن هستم اگر اين‌گونه بود الان منطقه ما دچار اين‌ مشكلات نبود . اخيراً اخباري از روستاي چنارلق درخصوص طرح هادي به‌گوش مي‌رسد و شنيده‌ايم كه مسئولان شهرستان خلخال تصميم گرفته‌اند اهالي روستا را جهت تغيير محل سكونت قانع كنند و براي اين منظور منطقه‌اي در ميانسراي چنارلق (تقاطع جاده زاويه‌جعفرآباد كمي بالاتر از پل ميانسرا) كه در حال حاضر در تصرف منابع طبيعي نيز مي‌باشد در نظر گرفته‌اند. بنده بر اين اعتقادم كه اهالي چنارلق به اين راحتي راضي به تغيير محل سكونت نيستند مگر اينكه ازسوي مسئولين محترم طرح‌هايي در دست اقدام باشد. ازجمله؛ 
- چنانچه مسئولين محترم بر تغيير محل زندگي اهالي روستاي چنارلق اصرار دارند مي‌ بايست به صورت پروژه‌اي يا تعاوني اقدام به ساخت شهرك جديد با رعايت موارد ايمني و نياز روز ساختمان‌سازي نمايند و در اين زمينه مبالغي را به صورت بلاعوض مثلاً حدود 5 ميليون تومان براي هر خانواده اختصاص دهند ولي به خود اهالي نپردازند بلكه با پيمانكاري قرارداد بسته و با وي طرف حساب باشند يا اينكه اين مبالغ را بعد از پايان پروژه به صورت اقساط درازمدت و غيره خانواده‌ها بازپرداخت نمايند. اگر تصميمات اين‌چنيني ازسوي مسئولان محترم گرفته شود مطمئناً اكثريت اهالي استقبال خواهند كرد و در اين زمينه نيز مسئولان بايد در يك جلسه علني با حضور تمامي اهالي به تبادل نظر بپردازند. 
- اگر محل زندگي اهالي روستاي چنارلق از محل فعلي تغيير يابد، مزاياي بيشتري براي تك‌تك اهالي دارد كه متأسفانه هيچ‌كدام از اهالي در حال حاضر به اين موضوع واقف نيستند و مسئولان شهرستان خلخال بايد از ابزارها و اهرم‌هاي لازم و قانوني در اين زمينه استفاده نمايند و از اهالي چنارلق نيز پشتيباني مالي و فكري نمايند. 
مدير وبلاگ «چنارلق» 
habibashkani.blogfa.com
نام شما / ایمیل شما

<قبل   بعد>